Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 04 2012 15:58:54

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Wyspa Wschodzącego Słońca.

//Jedyne miejsce połączone ze statkiem Swahili. To ojczysta wyspa Swah, porośnięta lasami.// @Swah

*Nalimba wyszedł na brzeg i usiadł na nim wglapiając się w szumiące korony drzew* Achh.. piękna ta wyspa. A jak się nazywa?

Offline

 

#2 09 2012 17:58:21

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*Swahili bez słowa minęła Nalimbę i poszła wgłąb wyspy. Doszła do starej, porośniętej mchem groty. Weszła do niej i porozglądała się po jaskini. Na jej ścianach widniały odciski łap tysiąca lwów, z całego rodu. Każdy, kto był wierny jego tradycji, musiał odcisnąć tu swoją. Lwica westchnęła. Urodziła się w tej jaskini, a nie było widać jej odcisku. Spuściła głowę. Nie była wierna tradycji, więc nie mogła należeć do tego rodu. Przypomniały jej się słowa matki: "Jeżeli kiedyś złamiesz jakąś zasadę, pamiętaj, że nawet jeśli lwów już tu nie będzie, musisz odbudować stado, a przynajmniej jego siedzibę.". Podeszła do pozostałości po skale. Na niej ojciec dawał Swah lekcje. Niedaleko widać było wąwóz, w którym zginął. Znów spuściła w dół głowę, a łza popłynęła jej po policzku.*

Offline

 

#3 10 2012 10:43:55

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*pobiegł za lwicą w stronę jaskini. Gdy dobiegł do jej wylotu, zawachał się i usiadł przed nią, wkładając niepewnie głowę do środka. Szepnął* Hej... Mogę wejść? *spytał nieśmiało, błądząc wzrokiem po malowidłach na ścianach jaskini*

Offline

 

#4 10 2012 10:52:22

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

-Tak, wejdź. -powiedziała cicho.
*Spojrzała jeszcze raz na odciski, a potem na Nalimbę. Wiedziała, że musi być wierna tradycji stada.*
-Wiesz... -zaczęła. -Może opowiedzieć ci o tym stadzie? Przydałaby się też tu Chay...

Offline

 

#5 10 2012 10:55:35

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*wszedł do jaskini niepewnym krokiem, rozglądając się bacznie po ścianach, chuchając gęstą parą. Doszedł do Swah i usiadł obok niej* Opowiedz. Bardzo mnie ciekawią historie stad.

Offline

 

#6 10 2012 11:13:05

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

-Dobrze. Więc stado ma swój początek w stadzie z Lwiej Ziemi, a dokładniej. Założył je wygnaniec. Przybył na te ziemie całkiem przypadkowo, ale mniejsza z tym. Na tej wyspie znalazł pare lwów, z którymi się zaprzyjaźnił i założył stado. W centrum wyspy, właśnie tu, znalazł liczne jaskinie i wielką skałę. Tak powstało stado, wrogie niestety do lwów z Lwiej Ziemi. Kiedy tylko przybył tu jakiś lwioziemski lew, atakowali go i zmuszali do opuszczenia wyspy. Nie podejmowali jednak tak drastycznych kroków, jak stado z Lwiej Ziemi. Zawsze, gdy jakiś lew z nowozałożonego stada zapuścił się na Lwią Ziemię, zabijali go. Stąd wzięła się ta nienawiść. Urodziłam się tu, wychowywana według starodawnych reguł. Prawdę mówiąc, rozmawiając teraz z tobą łamię najważniejszą z nich - zakaz zadawania się z największymi wrogami stada. Jedyne, co mogę zrobić by to naprawić, to zamieszkanie tu znowu, czy to z innymi lwami, czy sama. Właśnie dlatego chciałam z tobą rozmawiać. Jedyne co mi wiadomo, to to, że mogę złamać tą regułę zakładając tu mniejsze stado. Dlatego mam do ciebie prośbę. Kiedy dopłyniemy do Lwiej Ziemi, zostawię was tam i wrócę na ojczystą wyspę, razem z moimi podopiecznymi. Będziecie mogli mnie odwiedzać, wiem że ojciec mi to przebaczy. -spojrzała w niebo. Jako jeden z niewielu lwów potrafiła porozumieć się ze zmarłymi rodzicami.
*Wyszła z jaskini. Właśnie pędziły tu kucyki, z Applejack na czele. Pomarańczowa klaczka podbiegła do niej i, widząc minę Swah, spytała:*
-Czy coś się stało?
-Nie, wszystko w porządku. Chciałam wam tylko powiedzieć, że zostajemy na tej wyspie. Na zawsze.

//Chyba założę nowy temat z tą wyspą.//

Offline

 

#7 10 2012 11:19:37

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*lwa zamurowało, przetkał dokładnie uszy, gdyż nie wierzył w to co usłyszał od Swah. Nigdy mu nie powiedziała, że należy do społeczności lwów, zawsze identyfikowała się z samotnym żeglowaniem przez morza. Nagle wstał* Bardzo interesująca historia, lecz wynika z niej, że nie jest to miejsce dla mnie. *skierował się w stronę wylotu z jaskini*

Offline

 

#8 10 2012 12:08:42

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

-Nie wyganiam cię. Opowiedziałam ci tylko historię stada, tak jak chciałeś. Mój ojciec jako jedyny tolerował lwioziemców na swojej ziemi, pod warunkiem, że nie pragnęli wojny. Z pewnością przyjąłby cię serdecznie.
*Swah spojrzała na niebo, było już ciemno. Zwołała wszystkie kucyki do siebie, kilka razy je policzyła i rozpaliła w jaskini ognisko. Położyła się obok zmęczonych kucyków, otuliła je swoim ciałem. Odwróciła głowę w kierunku Nalimby.*
-Jeżeli chcesz, możesz się tu przespać. Nie zabraniam ci. I jak znajdziesz Chay, ją również tu zaproś.

Offline

 

#9 10 2012 12:13:40

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*lew ukłonił się nisko lwicy i spojrzał również w niebo* Dziękuję Wam bardzo. Swoją drogą wojna i Lwia Ziemia. Te stwierdzenia zupełnie do siebie nie pasują. *podrapał się po głowie* Widać sporo jeszcze nie wiem o swoim stadzie.

Offline

 

#10 10 2012 12:17:34

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

-Faktycznie, dużo o tym stadzie nie wiesz. Wiele lat temu Lwią Ziemią rządził król, miał zło w sercu. Ciągle toczył wojny, nie dbał o swoje stado. Często było słychać tam diabelskie chichoty hien.
*Lwica wstała ostrożnie, nie budząc kucyków i podeszła do lwa.*

Offline

 

#11 10 2012 12:21:39

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*zamyślony spojrzał na powoli wznoszącą się tarczę księżycową na horyzoncie. Jego blask oświetla całą komnatę w jaskini wraz z jej lokatorami* W moim rodzinnym stadzie nie było do pomyślenia prowadzenie wojen.

Offline

 

#12 10 2012 14:23:02

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*Lwica rozejrzała się. Nigdzie nie widziała swoich towarzyszy. Musieli udać się gdzieś bez niej. No cóż.* Nali! *Wykrzyczała* Swah!



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#13 10 2012 14:32:10

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*słysząc swoje imię rozpoznał głos młodszej siostry. Wybiegł z jaskini i odpowiedział na zawołanie* Chay?!

Offline

 

#14 10 2012 14:37:11

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*Niezmiernie ucieszona, że nie do końca ją opuścili, zaczęła biec w kierunku głosu.* Naliś! *Podbiegła do brata.* A gdzie Swah?



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#15 10 2012 14:42:43

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Wyspa Wschodzącego Słońca.

*Lwica tymczasem leżała razem z kucykami koło ogniska. Otworzyła jedno oko i słysząc nawoływania patrzyła na wejście do jaskini. Wiedziała, że gdy Chay dowie się o jej pochodzeniu, nie będzie zadowolona.*

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Da Lat Hotels Lido degli Estensi