Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#61 04 2012 08:32:15

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

Znów zaczynasz? *Spytała lekko znudzona. Wzięła na łapy Rainbow i zaniosła ją do kajuty. Niech mała się wyśpi.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#62 04 2012 10:20:28

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Nalimbo, nie możemy cię zostawić. Płyniesz z nami i koniec kropka. Chociaż jak jeszcze raz będziesz skakał do wody, zostaniesz tam. I idę na chwilę do Chay, popilnuj steru.
*Lwica odwróciła się i poszła do kajuty. Gdy podeszła do hamaku, na którym drzemała RD, cała reszta kucyków pobiegła za nią. Wszystkie wgramoliły się na hamak i przytuliły do tęczowej klaczki. Swah uśmiechnęła się i popatrzyła na Chay.*
-Widzę, że bardzo martwisz się o Nalimbę. Nie martw się, każdy w tym wieku przeżywa takie depresje. Ciebie też to spotka. Też takie coś miałam, i mam czasem do dziś.
*Lwica odwróciła się do wyjścia. Spojrzała jeszcze raz na kucyki i Chay. Cicho szepnęła do towarzyszki:*
-Chodźmy stąd, niech się wyśpią.

Offline

 

#63 04 2012 10:21:05

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Statek Swahili*

Nic nie zaczynam. Po dwukrotnym rozbiciu się podczas sztormu, mam prawo być przewrażliwiony na ich punkcie. *spojrzał jeszcze raz na lej i poszedł do kajuty*

Offline

 

#64 04 2012 15:29:25

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Oh Nalimbo, Nalimbo. A co ma samobójcza próba skoku do wody ze sztormem? Wierzę ci, sama dużo razy przeżyłam wiele sztormów i też nie przepadam za nimi.
*Lwica minęła Nalimbę i podeszła do steru. Spojrzała na taflę wody. W oddali majaczyły dziwne kształty. "Statki!" -szepnęła do siebie Swah i przyjrzała się im uważniej. Poznawała je. Przełknęła ślinę i gwałtownie zawróciła w kierunku klifów, znajdujących się między jedną wyspą a drugą. Na szczęście nie byli widoczni. Ostrożnie zatrzymała statek. Zeszła po sznurowej drabince i wspięła się na klify. Ku jej szczęściu, wrogie oddziały skręciły. Wskoczyła znów na pokład i ruszyła powoli. Gdy wypłynęli za skały, lwica odrazu rozpoznała tą wyspę, koło której stali. Zatrzymała się na piasku i krzyknęła w kierunku kajuty:*
-Dopłynęliśmy!

Offline

 

#65 04 2012 15:39:04

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Statek Swahili*

Swah, co to były za statki? Nie były one większe od Twojego okrętu. Mój świętej pamięci Dewastator poradziłby sobie bez większych problemów. *rzekł i skierował się do drabinki i zszedł na mieliznę* Fiu, fiu. Ładna wysepka. *spojrzał na brzeg wyspy porośnięty bujnymi, zielonymi lasami nawożynowymi* Jest tu jakaś osada, stocznia?

Offline

 

#66 04 2012 15:44:33

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-W tym sedno sprawy, że nie. Znajdują się tu groty mojego dawnego stada. -głos jej ucichł, gdy wspominała stado.
*Lwica czekała, aż całe towarzystwo wyjdzie z pokładu. Wszystkie kucyki były już na plaży, tylko Chay gdzieś się zapodziała.*
-Chay! Wyjdziesz dzisiaj?! -krzyknęła.

Offline

 

#67 10 2012 14:12:17

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

Idę, idę! *Wykrzyknęła lwica wychodząc z kajuty. Zeskoczyła na piach i rozglądnęła się dookoła.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Sme vĂ˝robca a dodĂĄvateÄž betónovĂ˝ch