Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 28 2012 18:29:06

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Statek Swahili*

Chyba wiecie, o co chodzi? To dom Swah, mały statek przybity do brzegu na Lwiej Ziemi.

//Dałam "*" bo lwy tu nie zachowują się jak ludzie, tylko (jeżeli szanowna Chay się zgodzi, a jak nie, to proszę o kasację tematu) są tu kucyki z MLP (już nie tylko Twilight, ale też RD, Pinkie, Flutter, AJ, Rarity itd.). Tak wiem, to totalna obsesja, ale no. I pozwólcie, że będę pisać jako Swah i poniacze :3. (Kucyki będą TYLKO w tym temacie, nie ma on powiązania ze zwykłymi, tak jak Klasa SZL ;).)//A ciesz się i miej ten jeden temat z poniaczami. /-/C. Yay!

*Swahili weszła na statek zmęczona po długiej wyprawie po dżungli. Zajrzała do kajuty, a tam, jak zwykle, jej podopieczni leżeli wyciągnięci na hamaku, ziewając z nudów. Lwica podeszła do nich i zapytała:*
-Czyli znów umieracie z nudów? Wierzę wam, na tej Lwiej Ziemi nic nie ma do roboty. Apple Jack, znalazłaś jakieś owoce?
*Klaczka podniosła tylko głowę, pokiwała nią na znak "tak" i wskazała kopytem beczkę wypełnioną owocami.*
-Aha, to dobrze. W takim razie leżcie sobie dalej, a ja popatrzę na morze. -odpowiedziała Swah z westchnieniem i odwróciła się do wyjścia.

Offline

 

#2 29 2012 15:29:43

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

*Chay zbliżała się do statku Swah, który jednocześnie był domem dla kuców. Na jej karku siedziała Derpy, ciągnąc ją za uszy i krzycząc "Wio!". Lwica, nieco zygzakiem, podeszła do Swah.* He-Au!, Derpy, nie tak mocno!-j...
///BTW. jak będziesz pisać kucami, to pisz kolorami ich sierści. BTW 2. mogą pisać jednym... Ewentualnie dwoma?



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#3 29 2012 15:42:15

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

*Swah spojrzała na Chay i zaśmiała się. Ściągnęła Derpy i położyła ją na ziemi, mówiąc:*
-Nie rób tak więcej, ok?
*Derpy jak to Derpy spojrzała tylko swoimi zezowatymi oczami.*
-Muffins! -powiedziała i pobiegła do reszty.
-A więc Chay, co cię tu sprowadza? Niech zgadnę, chciałaś ją odnieść? -spytała i pokazała głową w kierunku kucyków. Siedziały tak samo jak wcześniej, tyle że Rainbow przekręciła się na drugi bok, a kapelusz Apple Jack leżał na ziemi.

//Możesz, ale wybierz te oprócz AJ, Twilight i Derpy :3. I max. 2.//

Offline

 

#4 29 2012 15:53:01

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

Zgadłaś. *weszła do kajuty, gdzie spały kucyki. Wszystkie, za wyjątkiem małej Derpy, leżały na hamakach. "Trzeba trochę rozruszać towarzystwo..." pomyślała. Podeszła do Dashie, i wyciągając łapę wesoło krzyknęła: * Brohoof!
///Wybieram... Dashie i Flutter :3



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#5 29 2012 16:01:40

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Rozruszać mówisz? Może lepiej ściągnąć je z tych hamaków. -mruknęła.
*Podeszła do okna, przy którym spała Twilight. Miała plan, jak ruszyć ją z miejsca. Odsłoniła zasłonę z okna. Promienie rannego słońca poraziły Twi po oczach.*
-Ała, nie po oczach! -wrzasnęła klaczka i spadła z miejsca leżenia, czym od razu rozruszała resztę.
*Swahili uśmiechnęła się pod nosem. To zawsze działało. No, przynajmniej reszta wstała.*

Offline

 

#6 29 2012 17:27:48

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

*Również się uśmiechnęła. Kochała wszystkie małe, i czuła się dla nich jak ciocia. Ulubiona ciocia. Bo Swah najwyraźniej traktowały jak matkę. Podeszła do Flutter, która ostrożnia wstała z łóżka trzymając maskotkę królika w zębach. Mała rozglądnęła się dookoła i cicho przeszła koło innych klaczek.* Przepraszam... Um... Czy jeżeli nie sprawiłoby ci to kłopotu, mogłabyś mnie przepuścić... Um... Oczywiście, jeśli chcesz. *Chay pokręciła głową i wzięła pegazicę w ramiona.* Mała, ile razy ci mówiłam, że nie musisz być aż TAK uprzejma? *Klaczka uśmiechnęła się lekko i powitała z Chay.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#7 29 2012 17:56:46

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

*Swah spojrzała na kucyki. Były dla niej jak dzieci, nareszcie miała dla kogo żyć. Bez nich na pewno opuściłaby Lwią Ziemię i udała się na nieznane wody. Podeszła do Apple Jack, która patrzyła za burtę na morze. Widać było, że chciała przeżyć jakieś przygody, odkryć nowe tereny.*
-Wiem, że czujesz ciekawość, też tak miałam w młodzieńczym wieku. Co ty na to, żeby popływać trochę po wodach? -puściła oko do klaczki.
-Na prawdę? Popływamy statkiem? -AJ spojrzała niedowierzającym wzrokiem na lwicę.
-Mówię prawdę, ale jeszcze trzeba spytać się reszty, czy mają na to ochotę. W przeciwnym razie popłyniemy same. Co wy na to, by wyruszyć na morze? -tu zwróciła się do reszty.

Offline

 

#8 29 2012 18:07:21

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

Jeżeli ci to tylko nie sprawi kłopotu, to... Um... Ja chyba też bym chciała popłynąć.... *Fluttershy skuliła uszy i schował się między łapami Chay. Wtedy błękitna klaczka, Rainbow Dash, podskoczyła słysząc ta propozycję.* To najbardziej superancki pomysł jaki słyszałam! No, nie licząc tych pomysłów związanych ze mną.
A jeżeli nie masz niż przeciwko, to ja też wzięłabym udział w tej superanckiej przejażdżce. *lwica puściła oczko do pani kapitan.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#9 29 2012 18:15:36

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Ja mogłabym popłynąć, raczej mi nie zaszkodzi, no, chyba że zaszkodzi mojej świeżo ułożonej grzywie.
-Ja jestem za!
-To w takim razie płyniemy. A ty. -wzięła Fluttershy. -Będziesz siedzieć przy sterze razem ze mną.

Offline

 

#10 30 2012 16:55:32

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

Aaa... *Klaczka skuliła się koło steru, lecz gdy Swahili ruszyła, Flutter wstała i cała się trzęsąc wychyliła nieco głowę. Wiatr powiewał w jej różową grzywę, a uspokojona klaczka przymknęła oczy z zadowolenia. Wtedy niebieska pegazica wyskoczyła za burtę, tylko aby za chwilę wyłonić się zza dziobu mknąc jak strzała. Podleciała w górę, wykonywała mnóstwo ewolucji powietrznych w takim tempie, że Chay nawet nie zdążyła powiedzieć "Uważaj"* To jak, pani kapitan, gdzie płyniemy?



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#11 30 2012 16:57:11

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-A popłyńmy na Tortugę, co tam. To nie aż tak daleko.
*Lwica popatrzyła w górę na lecącą RD. Uśmiechnęła się. Tak pegazica nie znała strachu.*

Offline

 

#12 30 2012 17:01:51

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

To dobrze. I tak miałam się tam udać.
*Również popatrzyła na Dashie. Mała śmigała wte i wewte nie zatrzymując się ani na moment. Rozglądnęła się po statku. Nigdzie nie widziała Pinkie, chociaż zawsze jej było pełno.* Gdzie jest Pinkie? I Rarity? *odwróciła się do Swahili.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#13 30 2012 17:03:17

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Rarity czesze grzywę w kajucie, a Pinkie grzebie w szafie. Czyli norma.
*Spojrzała w kierunku swojego pokoju. Różowa klaczka wywalała wszystkie rzeczy z szafki. Widocznie czegoś szukała.*

Offline

 

#14 30 2012 17:10:27

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

*Lwica uśmiechnęła i siadła koło steru. Rozglądnęła se dookoła podziwiając, zdawałoby się, bezkresne morze. Wtedy zobaczyła wielka ciemną chmurę nadciągająca z północy. Jak strzała podleciała do niej Rainbow, której tęczowa grzywa powiewała na wszystkie strony.* Coś się chyba kucyki od pogody rozeźliły. *Mruknęła Chay do pegazicy. Wtedy druga, Fluttershy, gdy tylko słyszała grzmot pognała do kajuty. Rainbow parsknęła śmiechem, lecz gdy wyładowania były tak blisko, że jej grzywa stanęła dęba, równiez pobiegła za Fluttershy.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#15 30 2012 17:30:35

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Widzę, że zbiera się na burzę. Chay, stań za sterem, ja pójdę do nich. -wskazała głową na przestraszone kucyki.
*Lwica poszła do kajuty, a tam zastała Fluttershy, która schowała się w skrzyni i Rainbow Dash patrzącą niespokojnie w okno. Podeszła do Flutter i powiedziała spokojnie:*
-Nie bój się, nic ci tu nie grozi. Zostanę tu z tobą. Z wami wszystkimi. -spojrzała na resztę trzęsących się ze strachu poniczy.
*Położyła się na swoim hamaku. Nawet się nie zorientowała, gdy zasnęła. Po chwili na hamak wskoczyły kucyki, które przytuliły się do Swah.*

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Do Państwa dyspozycji oddajemy zbiorniki przegrywanie kaset vhs