Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#16 30 2012 17:36:44

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

*Spanikowana Chay chwyciła za ster i mocno przekręciła go na wschód, chciała zakręcić i dopłynąć do brzegu zanim dotrze tu sztorm. Wszystko poszło by dobrze, gdyby nie fakt że nieco za mocno go przekręciła, i łódź prawie się wywróciła na bok. Do tego burza w szaleńczym tempie do ich docierała. Fale stawały się coraz większe, i częściowo zalewały statek. Lwica pobiegła do kajuty i szaleńczo tłukła się do drzwi.* Swah! *Wrzeszczała.* ja nie dam rady!



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#17 30 2012 18:09:17

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

*Lwica obudziła się, ostrożnie zeszła z hamaku, by nie budzić kucyków i podeszła do drzwi. Otworzyła je i ujrzała spanikowaną Chay. Spokojnie spytała:*
-O co chodzi?

Offline

 

#18 31 2012 20:02:56

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Statek Swahili*

*tymczasem w stronę brzegu dryfował lew na pozostałościach swojego statku. Ocknął i zauważył okręt kierujący się w jego stronę. Pomachał załodze krzątającej się po pokładzie* S.O.S!

Offline

 

#19 03 2012 14:19:41

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

*Lwica usłyszała sygnał. Podbiegła do steru i gwałtownie zawróciła statkiem. Było słychać jakieś tłuczenie się w kajucie. Gdy statek nie płynął już na Nalimbę, Swah poszła do kajuty. Wiedziała, że kucyki się powywracały, ale nie spodziewała się, że Pinkie Pie przeleci przez całe pomieszczenie i uderzy w ścianę. Swahili podeszła do niej, podniosła ją i cicho powiedziała:*
-Nic ci nie jest? -spytała z troską w głosie lwica.
-Jest w porządku. Dalej nie znalazłam mojej wyrzutni serpentyn. Widziałaś ją gdzieś?
*Swah uśmiechnęła się i odrzekła do Pinkie:*
-Stoi tam, w skrzyni. -wskazała łapą na pudło stojące w kącie, i widząc, że klaczka pobiegła i zaczęła wyrzucać wszystko ze środka. Wyszła z kajuty. Zeszła ze statku i popłynęła do Nalimby. Wciągnęła go na pokład. Wtem przybiegła różowa klaczka z armatką i wysztrzeliwszy całą zawartość na zaskoczonego lwa, zaczęła gadać jak najęta.*
-Witaj na naszym pokładzie! Nie znam cię, jesteś z Lwiej Ziemi? A może przypłynąłeś znad wielkich wysp południowo...
*Nie dokończyła, bo Swah zakryła jej usta łapą.*
-Nic ci nie jest? Co się stało z twoim statkiem? -spytała lwa.

Offline

 

#20 03 2012 14:23:26

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili*

Czas na pogawędki przyjdzie później. Teraz pomóż mi utrzymać tą łajbę! *Krzyknęła zdenerwowana odwracając się do Swahili i mocując się cały czas ze sterem.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#21 03 2012 14:28:49

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Spokojnie, nie pali się. Wystarczy zrobić tylko tak.
*Lwica podniosła się z ziemi, chwyciła zębami za dwa sznurki. Podeszła do steru i przywiązała jeden z jednej strony steru, drugi z drugiej i oba przywiązała do burty.*
-Proszę, teraz patrz tylko, czy nie wpłyniemy w skałę. Gdy dotrzemy do lądu, odwiąż sznurki i gotowe.

Offline

 

#22 03 2012 14:40:17

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Statek Swahili*

*przemoczony i zmarznięty usiadł na beczce z rumem* Ech... Trafił mi straszny sztorm, dziesiątka przynajmniej. W życiu nie przypuszczałbym, że mój piękny i potężny żaglowiecc podda się sile fal. *spojrzał na Swah* Dzięki za ratunek.

Offline

 

#23 03 2012 14:55:41

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Do usług, w końcu im nas tu więcej, tym lepiej.
*Spojrzała na całe towarzystwo zebrane wokół Nalimby. Uśmiechnęła się.*
-Mówisz, że straszny sztorm, tak? Na razie zostań z nami, płyniemy koło Tortugi, więc będziesz mógł załatwić sobie nowy statek.

Offline

 

#24 03 2012 15:03:39

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Statek Swahili*

Dziękuję bardzo, Swah. *odwzajemnił uśmiech, spoglądając na licznie zgromadzone kopytne* Hehe... widzę, że masz bardzo kolorową załogę. *dodał, po czym ponownie zwrócił się do lwicy Kapitan* Czy będę mógł dołączyć do Was i stworzyć armadę?

Offline

 

#25 03 2012 15:14:32

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Jak chcesz, mi to obojętne. Widzę też, że jesteś przemoknięty. Idź do kajuty, możesz się położyć na hamaku. Twilight, daj Nalimbie koce.
-Już lecę! -odpowiedziała klaczka i pognała do kajuty.
*Lwica spojrzała za burtę na resztki żaglowca Nalimby. Zwróciła się do Chay.*
-Mocny musiał być ten sztorm, nie sądzisz?

Offline

 

#26 03 2012 15:16:36

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Statek Swahili*

*lew ze szczękającymi zębami poszedł za Twilight* Hej, będziesz mi towarzyszyć w kajucie, co? *spytał się kucyka uśmiechając się do niego*

Offline

 

#27 03 2012 15:41:26

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Mogę ci towarzyszyć, ale nie sama. -Twilight wybiegła z kajuty i po chwili wróciła razem z Applejack i Pinkie Pie. -Przyprowadziłam Applejack, bo zna wiele ciekawych historii, a Pinkie dlatego, że z pewnością cię rozbawi.
*Różowa klaczka z szerokim uśmiechem wycofała się z kajuty i po chwili była już z_powrotem, trzymając na tacy ciasteczka.*




// Z powrotem. ~ Nalimba //

Offline

 

#28 03 2012 15:47:10

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Statek Swahili*

*uśmiechnął się do nowych, kopytnych towarzyszek i podał łapę* Hej, Applejack i Pinkie. Jestem Nalimba. Myślę, że razem będziemy się świetnie bawić.

Offline

 

#29 03 2012 16:02:57

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili*

-Na pewno! A mógłbyś opowiedzieć nam o sobie? -spytała Applejack.
*Pinkie Pie podskoczyła z radości. Miała nowego znajomego! Uśmiechnęła się i spojrzała na lwa. Również chciała się o nim trochę dowiedzieć.*

Offline

 

#30 03 2012 16:21:59

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Statek Swahili*

To słuchajcie. *wysiadł się obok kucykowych przyjaciółek i zaczyna opowiadać* Urodziłem się w stadzie lwów pustynnych. *w tym miejscu pokazuje swój ogon* Mój tata rządził tym stadem, a ja jako najstarszy syn miałem po nim przejąć władzę w Dolinie Nilu, bo stamtąd pochodzę. Miałem .... wróć, mam młodszą siostrę. Niestety, lata sielanki i swawolnej zabawy przerwała susza, która przyniosła głód w Dolinie. Poziom wody w Nilu spadł do najniższego od wieków poziomu, powodując wymarcie ryb. Moja siostra uciekła w górę rzeki a ja uciekłem przez morze na statku. Płynąłem wzdłuż wybrzeża na południe, gdy natrafiłem na potężny sztorm, który rozbił mój statek, a ja wylądowałem na plaży u wrót Lwiej Ziemi. *skończył lew*

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl