Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#16 09 2013 19:40:46

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Stanley popatrzył na Moto. Był zajęty. Usiłował kilka razy zapolować na jednego ale za każdym razem dostał w łeb kopytem. Otrząsnął się i spojrzał znowu na Moto.*
-I co Moto pomożesz mi z nimi ?
- Stanley , zachowuj się! One mogą być jakieś ważne czy coś...Albo po prostu mieć cukierkowe flaki.
*Stanleyowi zaświeciło w oczach. Rzucił się na  nie i...z krzykiem wyleciał w powietrze.*
- Mówiłeś przecież że mogę zjeść wszystkie oprócz Sir Darkshadow'a!
- No cóż...Zmiana planów!
*Demon prycha.*



(*Tak jak mówiłam - Stan jest  tzw. Lwodemonem który posiada więcej cech lwa. Ale dzięki demonicznym siłom jest niezwykły.*)

Ostatnio edytowany przez Moto (09 2013 19:42:25)

 

#17 09 2013 20:01:56

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Kompulu zignorowała Moto oraz Stanley'a. Nie interesowali jej. Wiadomo, demon rzucał się na kucyki, ale one były mądrzejsze niż on. Ale jej jaszczur był innego zdania. Wykorzystał okazję żeby się wymknąć spod jej łapy, która trzymała mu ogon. Szybko oddalił się od niej i podszedł do Moto.*
- Witaj, Moto. Jestem Dilopohosus, ale mów mi Dilo. Będzie szybciej i łatwiej się wymawia. - *Powiedział. Potem przerzucił wzrok na demona.* - Oo, kim jesteś? - *Zaciekawił się.* - Wiesz, lepiej nie skacz na kuce. One.. Są szybsze i tyle. - *Wzruszył ramionami.*


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#18 09 2013 20:14:57

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Lew spojrzał na jaszczura.*
- Witam. Jestem Moto. Najprawdziwszy brat samego króla Simby. Kolejną rzeczą którą powinieneś o mnie wiedzieć jest to że oni nie pozwalają mi wejść na pokład. - *Z trudem wykaszlał ostatnie zdanie. Jaszczurka niezbyt go ciekawiła. Jednak dla Stana było to bardzo dziwne zjawisko.
- A ja jestem Stanley - najszlachetniejszy rycerz z krainy demonów. I kurcze...Masz racje te kucyki to naprawdę gruba sztuka. Jednak kiedy myślę że ojciec kazał mi wyjść za mąż...BLE! Osłodzić mi życie mogą tylko landrynki z brzucha kucyka.
*Moto zerknął na niego. Przewrócił oczami i zrobił mizerną minę.*
-Gdy myślę o piankach z wątroby i czekolady z serca...Ah!

Ostatnio edytowany przez Moto (09 2013 20:16:28)

 

#19 09 2013 20:24:49

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Kompulu nadal siedziała obok Chay nie zwracając uwagi na to, że nie ma jaszczura.*
- Tia, ja myślę to samo co Ty, Stanley. Nic dziwnego, że większość mojego ludu umarła kiedy się ożeniła. A co do pianek z wątroby i czekolady z serca.. - *Przeszły go ciarki.* - Nic ciekawego. A teraz zagadka - Ile mam lat? - *Jaszczur klasnął w dłonie i wyprostował się dumnie. Był umięśniony i najeżony pasem z kolców. Jego "wachlarz" na pysku nabrał krwistego koloru. Nikt nie wiedział, że ma on lat tyle co szkielet tyranozaura. No, może mniej. Jest dinozaurem.*


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#20 09 2013 20:30:07

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

-......E!
-986432345566430000!!!!
- Stanley!
-Co?
- Przerwałeś mi!
-Nie czepiaj się! Znałem lepiej odpowiedz od ciebie!
- Dobra...Ja już się nie odzywam! Rób wszystko co chcesz...-*Zamyślił się na chwilę.*
- Dobra prawie wszystko!

Ostatnio edytowany przez Moto (09 2013 20:30:52)

 

#21 09 2013 20:38:59

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

- ... Stanley. Dokładniej to 953.379.125 lat 6 miesięcy i 6 dni. Ale i tak nieźle. - *Jaszczur popatrzyła na nich i uśmiechnął się. Mierzył około 2 metry wzrostu więc był ogromny. Po chwili Kompulu się odwróciła i... Zauważyła go. Na jej twarzy pojawiło się groźne spojrzenie, a ona machnęła łapą żeby przyszedł. Jaszczur połkną ślinę i odwrócił się do Stanley'a i Moto.*
- J-ja muśże iść.. Cześć. - *Pomachał im łapą najeżoną ostrymi pazurami i poszedł w kierunku Kompulu.*


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#22 09 2013 20:44:19

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Stanley odmachał. Moto przywalił mu w plecy.*
- Ał!
- Nie jesteśmy tu by rozmawiać z jaszczurami Kompulu!
- A poco?!
*Moto nie odezwał się. Puścił mu oczko.*
- Ja.Ja nadal nie rozumiem!

 

#23 10 2013 20:10:55

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Jaszczur przyszedł i ociężale klapnął na ziemi z spuszczoną głową. Dwa razy zerknął, czy Moto coś o nim mówi. Zauważył, że walnął Stanley'a. Kompulu przyglądała mu się, aż w końcu szepnęła do niego tak, aby reszta tego nie słyszała.*
- Po co to zrobiłeś?.. - *Zapytała się.*
- No.. No bo mi się nudziło. - *Popatrzył na nią błagalnym wzrokiem.*
- Powinieneś mi o tym powiedzieć. - *Pomasowała łapą skroń. Po chwili spojrzała na niego.*- Co się mówi?
- Opanuj się. Nie jestem dzieckiem. - *Odparł Dilopohosus zdenerwowany.*
- Może i masz tyle lat, ale ja mam swoje zasady. Następnym razem mi o tym powiedz. - *Lekko palnęła go w głowę.*- A teraz idź, nie chce mi się tobą zajmować. - *Lekko się do niego uśmiechnęła.*
- Dzięks! - *Przytulił ją i podbiegł w jakąś stronę.*
- Co ja mam z nim zrobić? Niedługo zniknę i nie wiem czy wrócę.. A on - beztroskie dziecko. Cóż, jego gatunek jest bardzo mądry, ale on jest szczególnym przypadkiem.. - *Popatrzyła na Moto i na lwa obok niego. Wydawał się jej całkiem ładny, ale powstrzymała się od podejścia do niego. Nie chciała rozmawiać w towarzystwie.. "mordercy". Jaszczur podbiegł gdzieś obok nich, ale nie zauważyła gdzie.*


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#24 10 2013 20:27:49

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

- Kto to?
- To? To jest Kompulu , właścicielka tego gada.
- Gad był całkiem miły. Należało by się przywitać.
- Uwierz mi ! Nie chcesz jej znać. Na początku mówi coś dobrego a potem okazuje się że chce się ciebie pozbyć.
- Nigdy się nie dowiemy jeśli nie spróbujemy! Nie bądz taki niemiły!
*Podbiegł do lwicy.*
- Cześć ! Jestem Stanley. Najszlachetniejszy rycerz z krainy demonów. Twój jaszczur jest całkiem miły.

 

#25 10 2013 20:33:32

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Popatrzyła na niego.*
- Jestem Kompulu. Miło poznać. - *Zamyśliła się nad tym, co powiedział o krainie demonów. Na szczęście tylko na 5 sekund.* - Może i jest miły, ale uwierz mi, nie chcesz go poznać. Wciągnie Cie w świat zabaw i imprez. To towarzyszki gość. A twój kolega to.. - *Wyjrzała się na Moto.* - ..Moto?


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#26 10 2013 20:39:47

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

- Moto? Moto jest fajny , naprawdę. Trochę ciężko znosi gniew - (rozwala wszystko co w jest w jego okolicy.)   Opowiadał mi o was że jesteście...jakby to powiedzieć...wstrętni. Ale wiem że opowiadał głupoty. Mówił mi też że chciałaś się go pozbyć i wygnać z tych ziem. Ale...chyba to nie prawda.Tak?
*Spojrzał na nią z dziwnym wyrazem pyska.*

 

#27 10 2013 20:45:37

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Na chwilę się zamyśliła i pokiwała głową.*
- Szczerze mówiąc.. To chciałam mu pomóc. Ale on zrozumiał inaczej to, co do niego mówiłam. Jak widać, jest przesiąknięty złem. Starałam się go przyjąć jako dobrego lwa, ale inni nie. Uległam ich zdaniu..  *Zrobiła facepalma. I popatrzyła na niego.*- Od dawna tu jesteś?


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#28 10 2013 20:50:33

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

- Tak...Mój tata wysłał mnie tu bym znalazł sobie lwicę. Oprócz tego znalazłem Moto i jesteśmy teraz przyjaciółmi. Mój tatko traktuje mnie jak lwiątko.Wysłał mnie tu wbrew mojej woli. Ale teraz , jak tu jestem to miejsce wydaje mi się 1000 razy piękniejsze od mojej ojczystej krainy.

 

#29 10 2013 20:57:42

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

- W jednym rację przyznam - pięknie tu jest. Nawet mi - przybłędzie z dżungli - się tu podoba. *Rozejrzała się po horyzoncie. Wiatr lekko zawiał, delikatnie powiewając jej grzywką. Odetchnęła z ulgą. W końcu ktoś normalny z kim można porozmawiać. Nie to, że inni są nie normalni. Nie. Chodzi o to, że z nim się łatwiej gada.* - Co myślisz o tym stadzie?


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#30 10 2013 21:04:06

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

- To stado? Nie znam go za bardzo ale jest dla mnie czymś nowym. W moich stronach na arenie toczą się walki na śmierć i życie. Uwierz - nic przyjemnego. Ktoś w końcu musiał im pomóc. Własnoręczne wykułem miecz i ruszałem w obronie innych. Spadł na mnie gniew ojca. Samego króla. Więc jak widzisz nie jestem tylko rycerzem ale i księciem. To stado jest zgrane. Rzadko dochodzi do bójek.

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Steger-Hüs Wohnung 22 Хербольцхайм