Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 05 2013 20:10:18

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Statek Swahili (reaktywacja wątku)

Założyłam nowy wątek, gdyż pewnie żaden uczestnik wydarzeń w Statku Swahili nie pamięta przebiegu akcji. Tu tworzymy całkiem nową historię. Przypominam, że w tym temacie mają prawo uczestniczyć kuce z serialu My Little Pony. Jednak tutaj uczestniczyć mogą nasze OC (Original/Own Characters). Jeżeli nie masz swojej postaci, spokojnie. Też masz prawo pisać w tym wątku. Jeśli nie lubisz kucyków, możesz przebywać w tym wątku, jednak nie chciałabym, by miały tu miejsce akcje "Nie cierpię kucyków, więc chcę je wszystkie unicestwić.". Pokrewnym tematem jest Wyspa Wschodzącego Słońca, którą również w przyszłości reaktywuję. Tak więc - miłej zabawy!

Statek Swahili można znaleźć u wybrzeży Złotej Ziemi. Jak nazwa wskazuje, należy on do Swah. Mieszkają tu też kucyki, gdyż Swah jest taka dobroduszna, że przygarnia każde napotkane stworzenie Swahili czuje się często samotna. Czasem statek odwiedzają też jej dobrzy znajomi, więc "The fun has been doubled!" spotkania są jeszcze weselsze.

Offline

 

#2 05 2013 20:21:30

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

Chay szwędała się po Złotej Ziemi patrolując okolicę. Zaczęło jednak się ściemniać, a ona była w najdalszych krańcach terytorium Złotych Lwów. Postanowiła więc, że pójdzie do Swahili. Dawno nie porozmawiały dłużej, a do tego, musiała przyznać, stęskniła się za kucykami.
Stanęła przy statku i, nie wiedząc co zrobić, zapukała w burtę łodzi.



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#3 05 2013 20:53:59

 Karinda

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 1250
Punktów :   
Skrót nicku: Kar, Kari
Autor awatara: Chay

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Nucąc wesołą piosenkę, Karinda przemierzała Złotą Ziemię. Nagle popatrzyła w niebo. Jak ciemno! Co prawda, mogłaby dojść do Krainy Kwiatków, jej ''raju'', ale zobaczyła statek Swah, a pod nim Chay. Przyspieszyła więc kroku i podeszła do statku. Słyszała też, że na statku są kucyki. Chciała poznać jednego z nich! A także że nie widziała jeszcze statku Swah i przyszła tu dla towarzystwa.*
- Hej Chay! Co tam?
//Mogę dodać WC i Shan? *słodkie oczka*//


You know it all
You’re my best friend
The morning will come again
No darkness, no season is eternal


~200615

Offline

 

#4 05 2013 21:18:38

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

Swahili usłyszała pukanie. Podeszła do burty i zauważyła Chay oraz Karindę. Zrzuciła im linową drabinkę i gdy weszły na pokład, wpuściła je do środka kajuty. Powiedziała im, by usiadły na poduszkach przy niewielkim stoliku, po czym podała im napój z dzikich owoców. Usiadła przy stole i odezwała się do lwic.
-Z jakiej okazji wpadłyście do mnie z wizytą?

//Oczywiście, że możesz, Kari. Każdy z was może wprowadzić tu swoją postać.

Offline

 

#5 06 2013 16:57:14

 Karinda

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 1250
Punktów :   
Skrót nicku: Kar, Kari
Autor awatara: Chay

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

- Ciemno jest i nudno, a do Złotej Skały jeszcze daleko. A poza tym chciałabym poznać jednego z twoich kucykowych przyjaciół.
*Wtem do kajuty weszła brązowa jednorożka o fioletowej grzywie i fioletowa pegazica o niebieskiej grzywie - od niedawna były na statku Swah. *
- Co... się dzieje?
- A myślisz, że ja wiem?!
- No.... Tak.
*Jednorożka zrobiła Facehoofa.*


You know it all
You’re my best friend
The morning will come again
No darkness, no season is eternal


~200615

Offline

 

#6 06 2013 18:49:19

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

Tymczasem wzdłuż plaży przechadzał się Nalimba wraz z jego drogą przyjaciółką - Mountain Fog. Klacz szła po lewej stronie lwa, brodząc kopytami w wodzie. Zawsze to lubiła robić i mimo swojego górskiego pochodzenia... kochała morze. - Uwielbiam szum fal. Jest taki uspokajający i relaksujący. - zaczęła rozmowę Mountain - Nie zastanawiałeś się nigdy, co kryje się za tą cienką linią, tam hen daleko? - spytała się
- Cóż, na pewno nowe, wspaniałe lądy porośnięte bujnymi lasami i żyzną ziemia, dającą obfity plon - odparł Nalimba.
Po chwili marszu, ujrzeli statek przycumowany na brzegu oceanu. Był to piękny trzymasztowiec, ozdobiony świecącym w słonecznym świetle, złocie.
- To statek Swahili! - zauważył Nalimba - może ona nam pomoże odkryć tajemnicę "cienkiej linii", co Ty na to?
- Nie zaszkodzi spróbować - odparła Mountain. I pobiegli w stronę statku.

Offline

 

#7 06 2013 19:28:10

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

Swahili usłyszała ponowne pukanie. Podeszła do burty i zobaczyła Nalimbę i Mountain Fog. Uśmiechnęła się do nich, po czym zrzuciła Nalimbie drabinkę, by mógł wejść. Po chwili podleciała do niej mała Breezie Flame, córeczka Azure.
-Em... Swah? Nie wiesz, gdzie mogę znaleźć moją mamę? Nigdzie jej nie ma, a miała mnie nauczyć nowej sztuczki.
-Twoja mama poszła chyba na spacer z tatą. Na razie idź się pobawić, potem ich poszukam.

Klaczka pobiegła do kajuty, a tymczasem Nalimba i Mountain weszli na pokład. Swah zaprosiła ich do środka i przygotowała kolejne miejsca siedzące.

Offline

 

#8 08 2013 18:34:54

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

Stwierdziłam, że się dawno nie widziałyśmy, więc tak sobie przyszłam. *Chay nie chciała mówić całej prawdy, trochę głupio by wyszło, że przyszła tu tylko dlatego, że nie chciało jej się wracać do wodopoju. Wtedy podleciała malutka klaczka. Lwica uśmiechnęła się na widok małej pegazicy, a potem spytała Swahili*
Tak właściwie to... Ile kucyków zamieszkuje Twój statek?



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#9 08 2013 19:52:06

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Lew schował się za drzewem razem z kompanem demonem* o imieniu Stanley. Obserwowali rozmowę. Stanley wypchnął Moto i kazał mu tam iść. Miał go na oku. Moto powoli zbliżył się do wejścia na pokład. Będąc dosyć blisko ich zmarszczył nos z obrzydzeniem.*


(*Stanley to demon zamieszkujący ciało lwa. Jest bardziej diabłem niż demonem. Przypomina istoty z pustynnej świątyni.)

 

#10 08 2013 20:54:46

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Wyszła z krzaków i dołączyła do grupki lwów i kucyków. Usiadła na kamieniu leżącym jakieś 5 - 6 metrów od statku. Przyglądała się uważnie co zrobią. Nie chciała robić "wejścia smoka", nie, to nie w jej stylu. Lubiła, kiedy ktoś ją zaprosi. Wolała mieć pozwolenie, niż wpychać się tam, gdzie nie wolno. Wzięła małą gałązkę obok głazu i przywiązała do swojej obrączki na łapce. Teraz były tam 2 roślinki - z Równiny i z plaży. Jeszcze raz wlepiła ślepia w stadko, a potem patrzyła na horyzont. Było pięknie. Nie dość, że pierwszy raz w życiu widziała morze, to fale układały się w "wirujące okręgi". Stawały proste i powoli zakręcały się. Stawały i zakręcały. I tak w kółko. Pogoda była świetna. Słońce świeciło a lekki wietrzyk przyjemnie ochładzał jej ciało. Pomachała kitką i poprawiła grzywkę, po czym zmieniła pozę z siedzącej na leżącą. Głaz był wystarczająco duży, aby zmieściły się jeszcze 2 dorosłe lwy. Bardzo lubiła leżeć na brzuchu. Po raz ostatni spojrzała na fale. Odwróciła wzrok na małą grupkę i tam go pozostawiła. Ciekawa była, co zrobią kiedy ją zobaczą.*
- Kucyki! Nie rozumiem, w czym są takie słitaśne. Ale trzeba przyznać, mają swój wdzięk. Na przykład Twilight. Albo Luna. Cóż, niektózy mają wielką wiedzę na ich temat.. Nie to co ja. - *Mruknęłą sama do siebie.*


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#11 08 2013 21:17:06

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Zanim lwica usłyszała odpowiedź, zobaczyła Kompulu siedzącą na kamieniu. Pomachała do niej łapką i szeroko się uśmiechnęła.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#12 08 2013 21:40:44

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Lew czekał.*
- Więc...jak będzie mogę wejść.Przy okazji mogę posprzątać...pod pokładem.Jak będziecie mieli mnie na oku to nie zrobię nic złego. - *Powiedział. Czuł że idzie w złym kierunku ale...ale nareszcie opuści te ziemie. Stanley załamał się podejściem kolegi.Pobiegł do niego.
- Moto , co ty wyprawiasz - *Szepnął*.
- Robię to na co sobie zarobiłem! - *Powiedział przez zęby. Stanley zrobił dziwną minę i zamilczał.*

 

#13 08 2013 22:23:18

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Pomachała Chay łapą i także się uśmiechnęła. Obok niej przysiadł dinozaur/jaszczurka dosięgająca jej do brzucha. Nazywał się Dilopohosus i był jej opiekunem z dzieciństwa. Jak widać ten nawyk został do dziś. Jaszczur przybył i ukłonił się jej, a ona odpowiedziała skinieniem głowy.*
- Dzieeń dobry Kompulu. Jak się dzisiaj mamy? A to to kto? - *Zapytał Dilopohosus wskazując łapą na Chay.*
- Witaj, witaj Dilopohosus. To jest Chay. - *Kompulu uśmiechnęła się.*

Ostatnio edytowany przez Kompulu (09 2013 19:59:52)


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#14 09 2013 14:16:56

Moto

Gość

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

- Chcę poprostu stać się niewolnikem... - *Powiedział Moto.A Stanley...a Stanley tyle miał do powiedzenia -  .*
- I nigdy nie opuszczać pokładu. - *Stanley -  oO.*

 

#15 09 2013 16:04:47

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Statek Swahili (reaktywacja wątku)

*Wstała i rozprostowała kości, po czym stanęła na głazie. Jaszczur wskoczył jej tułów. Ona sama poprawiła obrączkę i poszła w kierunku Chay uśmiechnięta. "Dreptu - Drept!" Myślała sobie. W końcu dotarła do królowej i stadka. Jaszczur zeskoczył z jej grzbietu i wyprostował się. Teraz dosięgał Kompulu do głowy. Podszedł do Chay i ukłonił się niczym dżentelmen.*
- Jestem Dilopohosus. A Ty to zapewne Chay? Mam tu trochę herbatki, jeżeli zechcesz. Jestem znawcą Suahili! - *Pochwalił się i ponownie ukłonił. Jak na jaszczurkę mówił bardzo dobrze. Większość jego gatunku wyginęła, a ci którzy zostali seplenią.*
- Tak, tak. A ja umiem gadać po Japońsku. - *Kompulu przewróciła oczami i usiadła obok jaszczura a Chay.*

Ostatnio edytowany przez Kompulu (09 2013 20:00:08)


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
New Furnished Apartment Хербольцхайм