Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#16 01 2013 20:41:30

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

- Ale od czego zacząć ?

 

#17 01 2013 21:19:10

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Grota Moto*

- Od przeproszenia. W tym ci akurat już nie pomogę.. Muszę znaleźć liść dla przyjaciółki. - *Powiedziała i zniknęła w gąszczu chaszczy, biegnąc nieopodal Swahili.*


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#18 02 2013 07:54:51

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

*A więc zacznę , zacznę ale od mojego brata.Skoro nie boję się śmierci , ran to mogę być pozytywnym wojownikiem i ...i zrobić coś dla Simby... Bez namyślenia wyruszył na lwią skałę.*

 

#19 02 2013 21:08:01

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

*Wrócił z lwiej ziemi i był   rozczarowany. Simba wywalił go na zbity pysk i objaśnił że jak wróci to...to pośle go do piachu.Nie wiem czy chodziło mu o zabicie Moto czy przekupienie go wycieczką nad morze ale...oby dwa to nie za dobre rozwiązanie. Skaza nie dawał mu spokoju. Owszem szanował to co mówiła Kompulu ale nadal stawiał sobie pytanie  - "Ja królem ? Jak?!'.
Na razie nie zgadzał się z żadną z stron.Wiedział że został oszukany ale gdyby przeprosił było by to najgłupszą rzeczą jaką zrobił w życiu.Bo przecież to było by oddanie pokłonu słabszym a przecież ja jestem tym "Władcą".A król nigdy nikogo nie przeprasza a szczególnie za wyganianie go z jego własnych terenów.Jeden głupi błąd a tyle zamieszania.Lew musiał w końcu  zrozumieć że życie to wojna o przetrwanie a żeby wygrać trzeba zniszczyć przeciwnika i uniknąć kopniaka w tego co legendarna Patari nazywa "pomiędzy noże".Położył się w jaskini.Ale w środku nie wylegiwał się - walczył o decyzję.*

 

#20 22 2013 20:40:41

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

*Moto przylazł w to miejsce. Zaprosił ważnego gościa - Szefa jednej z największej organizacji przestępczej. On już tam na niego czekał (oczywiście z swoją bandą). Ich Szef był nekromantą - mistrzem czarnej magii. Moto zwrócił się do niego z lekkim uśmiechem i wyciągnął nowo znaleziony list gończy.*
- Ona nie żyje... -*Wyjął zakrwawiony kawałek ucha który straciła w walce.*
- Wieże ci Moto ale muszę to sprawdzić. - *Skupił się przez chwilę i zamknął oczy. Gdy usłyszał prawdę wstał i odszedł.*
- Nie ma dla ciebie nagrody...
- CO!? Ona , o-ona przecież!!!
- Ona żyje... Myślałeś że uda ci się mnie oszukać ?
*Moto stanął zaskoczony. Potem ogarnęła go wściekłość.*
- Nie możliwe! A jednak... Grrry!
- Niech mnie pan powiadomi kiedy będzie martwa... Wtedy porozmawiamy.
*Odszedł. Moto został. Usiadł i podrapał się po brodzie.*
- A więc to tak... -*Uśmiechnął się szyderczo. Wiedział że ani on ani oni się nie podadzą.*

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Honiara Hotel