Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 26 2013 13:37:35

Moto

Gość

Grota Moto*

Ciemna i wielka grota.Dom Moto znajdujące się nieopodal równiny.
Miejsce pełne krwi i czaszek.Zwykle lwy omijają je szerokim łukiem (boją się).
Na pewno najmroczniejsza okolica na tych terenach.http://pridelands.eu/pictures/tlk2/25/simbas_pride_4361.jpg

 

#2 01 2013 18:14:18

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

Zapadła noc._Lew wlazł do jaskini._Przypomniał sobie, co mówiła Komp._Zrobiło mu się przykro._Wręcz nie czuł bólu na ciele lecz w sercu..._Łzy stanęły mu w oczach._Położył się z brakiem nadziei._Chciał być w stadzie..._ale..._ale to wszystko przez to że słuchał się wuja._Słyszał słowa._Sumienie. Cóż by innego.
-Ale głupiec ze mnie...- *Szepnął do siebie z łzami*.
Położył się udając że śpi._Rozumiejąc że cokolwiek by nie zrobił, nie cofnie czasu - i tak będzie mordercą._A zbrodnia cały czas chce być ujawniona*...

Nie zapominaj o pauzach po znakach interpunkcyjnych!

 

#3 01 2013 18:27:40

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Grota Moto*

*Szukała w panice leczącego liścia, o którym mówiła Maisha. Dotarła aż tutaj. Nie bała się czaszek i kości. Miała je gdzieś. Teraz liczyło się tylko życie przyjaciółki. Chodząc potknęła się o kość i runęła jak długa. Z jej upadku wydał się głośny dźwięk. Podniosła się i zakręciła się dookoła siebie. Przysiadła ze spuszczonym łbem i przypomniała sobie o ojcu. Kochała go, ale ten popadł w szaleństwo. Łzy spłynęły jej po policzkach. Nie wiedziała co robić.*
- Co teraz? Nigdy nie znajdę tego liścia. Przeze mnie są ranne. Przez mnie on je zaatakował. - *Otarła łapą nos.* - To MOJA wina! - *Krzyknęła płacząc. Echo chyba dotarło do jaskini. Nie obchodziło ją kto tam mieszkał.*


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#4 01 2013 18:31:25

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

*Lew usłyszał to i...zebrał w sobie odwagę.Wyszedł powoli z jaskini.*
-Nie...To moja wina..-*Powiedział z łzami w oczach*.
- Gdyby nie ja to...to wszystko było by dobrze.

 

#5 01 2013 18:39:07

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Grota Moto*

*Spojrzała na "mordercę". Na początku miała złość w oczach, jednak ta ustała. Wiedziała, że został oszukany przez kogoś innego. Zgodziła się z nim, że to nie jest jego wina. Jednak nadal nie zrozumiała po co ta krew? Teraz była idealna okazja żeby się zapytać.*
- Ale, czemu spowodowałeś, że są teraz ranne. Czemu? Po co? - *Zapytała się, nadal mając łzy w oczach.* - Przypominasz mi kogoś bliskiego.. - *Zaśmiała się.* - Wiesz może kto to był?


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#6 01 2013 18:47:07

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

- Ona ....nie chciała mnie przyjąć do stada i......I ja morderca , nikt mnie nigdy nie przyjmie do stada.Przez to że .....zabiłem syna Simby - Kopę....*Spojrzał na nią z smutkiem.Śmiech go nie porywał wiedział że z swoją siłą może podbić tamto stado.Ale czuł w nim kogoś bliskiego....*

 

#7 01 2013 18:54:05

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Grota Moto*

- To, że zabiłeś kogoś przez podstęp to nie morderstwo. Fakt, może i był to królewski syn, ale zostałeś oszukany i tyle. To nie twoja wina. Nie przewidziałeś, że ten plan zajdzie aż tak daleko. - *Popatrzyła mu prosto w oczy. czuła, że ją rozumie bardziej niż obcy lew. Łzy zaczęły powoli maleć, jednak nadal płynęły.* - Spójrz na mnie. Byłam w około 20 stadach w życiu. W żadnym nie pasowałam mimo tego, że próbowałam być taka sama. Nie warto być w stadzie do którego się nie pasuje. Najlepsze stado jest o tu. - *Przystawiła łapę do serca.* - W sercu. Tylko tutaj możesz być sobą. A kiedy to zmaterializujesz, znajdziesz to, czego szukasz.

Ostatnio edytowany przez Kompulu (01 2013 19:02:24)


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#8 01 2013 19:03:08

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

- A oni? Oni nigdy mi nie uwierzą.W oczach innych zawsze będę....-
*Spojrzał na lwicę z nadzieją.*

Ostatnio edytowany przez Moto (01 2013 19:04:10)

 

#9 01 2013 19:30:39

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Grota Moto*

- ..Władcą. - *Popatrzyła na niego. Domyśliła się, że on robił to pod wpływem szaleństwa. Robił to nieświadomie. Kiedy wypowiedziała te słowo, uśmiechnęła się do niego. Chciała go pocieszyć.*


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#10 01 2013 19:34:48

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

- Władcą...
*Spojrzał na nią ze zdziwieniem...Niemożliwe ON władcą ? Czego ? Zagubił się w sobie kompletnie.Tak..tak to jest jego marzenie ale w tym stadzie rządzi Chay a w tamtym...no cóż Simba..*

 

#11 01 2013 19:40:05

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Grota Moto*

- Skoro Chay rządzi tym stadem, to może Ty spróbuj się do niego dopasować? - *Pomyślała, że ma dar czytania w myślach. Coś ją olśniło, ale nie wiedziała co. ostatni raz to uczucie miała, kiedy rozmawiała ze swoim bratem.. Zaraz..*
- Może kiedyś Cie wybierze na władcę? Musisz tylko trochę popracować.. I tyle.


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#12 01 2013 19:45:04

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

- Eh....W jakim sensie ? - *Mimo że wiedział że zadaje za dużo pytań i tak był ciekawy bo słowo "Władca" ma często różne zanczenia.
- Oni nie chcą mnie widzieć - za to co uczyniłem -*Powiedział.*

 

#13 01 2013 20:12:54

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Grota Moto*

- Może powinieneś ich po prostu przeprosić i wytłumaczyć, że byłeś pod wpływem.. No wiesz czego. - *Odpowiedziała mu na drugie pytanie. Nad pierwszym nadal się zastanawiała, aż w końcu ułożyła sobie co ma powiedzieć.* - Władca.. To takie piękne słowo, nieprawdaż?.. Chodziło mi o to, że kiedyś może zostaniesz królem. Jak widać teraz nie masz zbyt dużego doświadczenia w tym "zawodzie". W przyszłości na pewno nauczysz się wiele pożytecznych rzeczy, które pomogą Ci w byciu królem. Jednak teraz to nie jest najlepszy moment. Musisz uczyć się od Chay, naśladować i zapamiętywać jej decyzje, oczywiście te dobre. - *Po długiej przemowie mogła ze spokojem odetchnąć i podziwiać piękno dzisiejszej nocy. Była wyjątkowa.. Przynajmniej tak myślała.*


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#14 01 2013 20:19:58

Moto

Gość

Re: Grota Moto*

- Ale....Hm...Dobrze!- *Uśmiechnął się do lwicy.*

 

#15 01 2013 20:22:42

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Grota Moto*

Swahili przedzierała się przez zarośla, poszukując nieznanej lwicy. Nagle spostrzegła jaskinię ukrytą w gąszczu. Podeszła tam, a wtedy zobaczyła lwicę, której szukała i... tego lwa, który zaatakował ją, Chay i Maishę. Lwica schowała się w krzakach, obserwując dwa lwy. Nie sądziła, że nowa będzie miała czelność rozmawiać z tym "mordercą".

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world UbytovĂĄnĂ­ Antofagasta