Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#31 04 2012 21:36:26

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Równina

*prychnął lekko w stronę lwa i objął lwicę łapą* Chodźmy lepiej na sawannę. Nie wiadomo, co się w nim kryje. *skierował lwicę w stronę sawanny*

Offline

 

#32 04 2012 22:07:18

Ketto

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Zarejestrowany: 13 2012
Posty: 42
Punktów :   
Skrót nicku: Ket, Ten, Kot,
Autor awatara: AfrozenHeart

Re: Równina

*Powrócił do siadu, po jego pysku spływała kpina.*
- Idźcie sobie, Dzieci Słońca. - *Odparł z krzywym uśmieszkiem. No tak, on nie należał to tych bijących po oczach złotych futer. Widać od razu, że stąd nie pochodził. Szczególnie, że jego rodzina zamieszkiwała zupełnie inne tereny, niż sawanna. Dmuchnął lekceważąco na grzywkę i otrzepał się władczo z trawy. Od tak spojrzał na lwa. On też nie był lwem stąd, czuć było ten odmienny zapach. Ech, lepiej wrócić pod drzewko... Może barany odczepią się od niego.*



/Nali, o jakiej lwicy gadałeś, bo pisze 'lwicę', więc, hm... x3 /

Offline

 

#33 04 2012 22:14:36

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Równina

*lew wszystko słyszał co mówił nieznajomy* Owszem, słońca. Przez pół życia przemierzałem pustynię, rozpaloną przez promienie słońca.


// Chodziło mi o lwicę - Maishę //

Offline

 

#34 04 2012 22:30:01

Ketto

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Zarejestrowany: 13 2012
Posty: 42
Punktów :   
Skrót nicku: Ket, Ten, Kot,
Autor awatara: AfrozenHeart

Re: Równina

*Gdyby był człowiekiem, strzeliłby popularną mordę A.Y.F.K.M., ale nim nie jest, więc tylko puścił te słowa mimo uszu.*
- Zacnie, czyli powinieneś się opalić na murzynka. - *Wydął lekko wargi, aczkolwiek nie uśmiechnął się, bo słoneczko jeszcze mu wystarczająco nie przyświeciło, by się uśmiechać do byle kogo. Usiadł sobie ponownie pod drzewkiem, dającym cień. Zamknął te błękitne ślepia, zupełnie pozbywając się jakichkolwiek zmarszczeń z pyska zaoranej bliznami.*

Offline

 

#35 04 2012 22:39:09

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Równina

*Gdyby był człowiekiem to by się opalił, ale jest lwem, to to mu się nie przytrafiło. Zawrócił na pięcie i pewniejszym krokiem podążył w stronę ponuraka* - Możesz mnie uważać za jakiegoś hmm... wesołego romka atomka. Jednak do słit kiute kici mi brakuje. Przeżyłem swoje, mam respekt do świata, do życia, ale także toleruję odmienność. Mi nie przeszkadza to, że Ty jesteś taki hmm.. podobny do jednego grzyba... borowik ponury się nazywa.

Offline

 

#36 04 2012 22:53:38

Ketto

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Zarejestrowany: 13 2012
Posty: 42
Punktów :   
Skrót nicku: Ket, Ten, Kot,
Autor awatara: AfrozenHeart

Re: Równina

*Wyszczerzył się w ponurym rozbawieniu.*
- Lwioziemcy mówili lepsze suchary o mnie. - *Przechylił nieco łeb na bok. No tak, może teraz darzył go lekkim, zapoczątkowanym minimalnie szacunkiem. Nigdy nie lubił, gdy ktoś opowiadał mu swoje historie życia, problemy, błędy życiowe, i inne takie... Jemu to wisi i powiewa, nawet czasem cieszy się, że ktoś ma więcej problemów, niż sam pan ponury.*
- Dużo, powiadasz? Dla mnie liczy się teraźniejszość, a nie rozpamiętywanie dawnych śmieci. Więc, jaki jesteś, słonko? - *Zamrugał uroczo, oczywiście z prowokacją do samca naprzeciwko.*

Offline

 

#37 04 2012 23:01:58

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Równina

Ja nie żyję przeszłością, a myśląc o teraźniejszości, zawsze patrzę w przyszłości. W żadnym wypadku nie popieram zła, a także przesadzonego, ociekającego słodkością dobra. Nie lubię powagi, bo poważnie to się w grobie leży. *w tym miejscu spojrzał na oblicze lwa uśmiechając się zadziornie kontynuując myśl* Ale poważnych toleruję i szanuję.

Offline

 

#38 05 2012 06:21:28

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Równina

*Lwica przyglądała się tej wymianie zdań patrząc to na Nalimbę, to na Obcego. Cały ten czas stała w odległości może trzech metrów od lwów. Czasami miała ochotę uderzyć Ketto, i to na prawdę mocno, jednak wiedziała, że w ten sposób stanie się jeszcze gorzej. Chay tylko prychnęła, i podeszła do Nalimby.* Chodźmy stąd. *Powiedziała cicho.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#39 05 2012 11:31:06

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Równina

*wstał i odwrócił się do Chay* Już idę. *spojrzał jeszcze raz na nieznajomego i odparł sucho* Jeszcze pogadamy. *podbiegł do lwicy i opuścili równinę*

Offline

 

#40 05 2012 14:02:15

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Równina

*Lwica zauważyła że przyjaciółki odchodzą, więc zaczęła biec za nimi*
H-hej! Zaczekajcie, nie zostawiajcie mnie tu samej!
*gdy dobiegła do lwic odwróciła głowę w kierunku Kat,by sprawdzić czy nie idzie za nimi*

Offline

 

#41 05 2012 14:04:15

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Równina

*słysząc wołanie Maishy przysiadł by poczekać na lwicę* Nie zostawimy Cię samej. Nie bój się.

Offline

 

#42 05 2012 14:50:57

Ketto

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Zarejestrowany: 13 2012
Posty: 42
Punktów :   
Skrót nicku: Ket, Ten, Kot,
Autor awatara: AfrozenHeart

Re: Równina

*Lew zaśmiał się ochryple.*
- Jestem taki straszny. - *Następnie obserwował kiepską organizację tego stada z wyrozumiałym uśmieszkiem. Nie żeby coś... Ale temu zgrupowaniu przydałby się jakiś porządny przywódca. Niby jest tu samiec, ale samym dogadywaniem nie dawał mu raczej pewności, czy aby w sobie ma chociaż troszeńkę bezwzględności zabójcy. Pokręcił tylko głową.*
- A ja może chciałem dołączyć do tego nieporadnego stada, kolejne pojawiłoby się na mojej liście. - *Pokręcił z rozbawieniem głową. Zacnie, teraz zatrząsł dumnie grzywą i spojrzał w niebo. On też będzie się zbierał, po co ma sobie ziębić tyłek w samotności.*

Offline

 

#43 05 2012 15:00:18

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Równina

*wtedy lew nie wytrzymał i wrócił do nieznajomego* Słuchaj ważniaku. Skoro jesteś taki doświadczony w oranizacji stada, to proszę bardzo, dołącz do stada i bądź sobie jego przywódcą skoro ja się do tego nie nadaję. Nic dziwnego, przecież 3/4 życia spędziłem w samotności. *prychnął tylko na lwa i bez słowa odszedł w kierunku przeciwnym do sawanny*

Offline

 

#44 05 2012 15:14:35

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Równina

*Lwica widząc tą niezręczną sytuację postanowła coś z tym zrobić*
Ketto słuchaj, za krótko cię znamy byś był naszym przywódcą. Jak lepiej ciebie poznamy to masz szansę, ja uważam że na razie Nalimba będzie naszym przywódcą.*Zwróciła głowę w kierunku towarzysza*

Ostatnio edytowany przez Maisha (05 2012 15:14:51)

Offline

 

#45 05 2012 15:18:38

Ketto

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Zarejestrowany: 13 2012
Posty: 42
Punktów :   
Skrót nicku: Ket, Ten, Kot,
Autor awatara: AfrozenHeart

Re: Równina

*I teraz obie istoty (usherka i lew) strzeliły "wtf'aka". Ten samiec potrafił czytać w myślach? Magik? Nie, on nie wierzył w takie rzeczy.*
- Nie chce być żadnym przywódcą, lubię tylko przelewać krew za towarzyszy. Mieć jakąś ochronę ze strony stada, a ono z mojej. - *Wzruszył barkami na nowy tytuł. 'Pan Ważniak' teraz tylko się uśmiechnął na widok zachowania samca. Jak dziecko.*

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Da Lat New Furnished Apartment