Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 17 2013 09:47:17

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Ulubione gry

Jak w temacie, jakie są wasze ulubione gry? Piszcie nie tylko tytuły, ale też rodzaje gier.
Ja na przykład uwielbiam survival horrory, ale tylko te stare, ponieważ potrafią solidnie wystraszyć a do tego wzbogacone są o świetne zagadki logiczne. Jakie tytuły mogłabym polecić? Zdecydowanie Alone in the Dark IV, Resident Evil 1-3 i Silent Hill. Dlaczego akurat one? Mam do nich spory sentyment, to są jedne z niewielu rzeczy jakie pamiętam z czasów kiedy miałam trzy, cztery lata. Serio :3 Oprócz tego strasznie lubię MediEvila (ale wersję na PSX, nie PSP), również z powodu sentymentu. Tak w ogóle to po prostu świetna gra.
Jeżeli nie patrzeć tylko na moje wspomnienia z wczesnego dzieciństwa, bardzo lubię Tomb Raider i Fallouta. Co ciekawe, do tego drugiego przekonałam się przez MLP, a dokładniej przez świetny fanfik Fallout: Equestria. Ponadto chętnie gram w Wormsy Ogółem, gier które lubię jest naprawdę sporo, ale wy też musicie coś napisać w tym wątku :3
Ekhm, i jeszcze oczywiście Team Fortress 2, chociaż FPSów bardzo nie lubię. Ale to TF.



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#2 17 2013 10:53:38

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Ulubione gry

1. Sea Dogs - Piraci
2. Stronghold - Twierdza (Krzyzowiec również)
3. Setllers III

;3

Offline

 

#3 17 2013 10:59:08

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Ulubione gry

Moją ulubioną grą dalej pozostaje Spore. Gra jest tak ciekawa i ma tyle możliwości ze długo mi się nie znudzi. Ale tuż tuż za tą grą siedzi Ratchet&Clank. Co prawda, w pierwsze części nie grałam, lecz jedna część na PSP wystarczyła ze pokochałam tą serię i bacznie obserwuje czy nie pojawiła się nowa część. Teraz zbieram na Ratchet&Clank in the Nexus. (Czy jakoś tak... ) Na drugim miejscu już siedzi TF2. Mimo że głupia strzelanka, to polubiłam ją za postacie, i fabułę w formie komiksów.

Offline

 

#4 17 2013 11:15:40

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Ulubione gry

Cóż.. wypadałoby conieco powiedzieć o moich ulubionych grach.

Sea Dogs - gra o statkach, piratach. Świetna grafika jak na tamte czasy, doskonała grywalność, muzyka i dźwięk, które wprowadzają w świat kolonializmu i wojny o Karaiby.
Stronghold - doskonała gra strategiczna, która przenosi gracza w klimatyczny świat średniowiecznej Anglii. Bardzo dobra muzyka nadaje grze specyficznej atmosfery. Gracz czuje jakby uczestniczył w tamtym życiu.
Settlers III - moja pierwsza gra zagrana na Pececie! Bardzo lubiłem paczeć, jak te małe mrówki zwane Osadnikami krzątają się po mapie budując po kolei kolejne budynki.

Offline

 

#5 22 2013 21:16:26

 Rico

http://i50.tinypic.com/5wzaps.png

Zaawansowany

46602757
Skąd: Ponyville/Canterlot
Zarejestrowany: 18 2012
Posty: 481
Punktów :   
Skrót nicku: Rit
Autor awatara: -Rita-Ja
WWW

Re: Ulubione gry

// Chay, zagraj sobie w Amnezje, koleżanka mówiła że strach się bać.
Ale wracajmy do tematu. Niech pomyślę.... Trochę jest. Jak co będę dopełniać.

- Na pewno grywam w Sims 3 + dodatki. Lecz obecnie rzadko. Każdy wie że to symulator życia xd
- Kolejno Assassin's Creed II. Gra moim zdaniem fajna. Dość ładna grafika. Florencja, Wenecja i inne miejsca są dość dokładnie zrobione tak samo jak budynki.
- Z Assassin's Creed III Revelations w to krótko grałam, lecz przyznam Konstantynopol ładny.
- O Assassin's Creed III tego, to nawet przechodzić mi się nie chce. Taka nuda... chodź ładnie wszystko idzie. Z jednej mapy na drugą łazisz i na kolejną i dopiero misja. Ech...

- Call of Duty II: Back Ops. Polecam fajowa, lecz krótka strzelanina.
-  TombRaider z 2013 - Gra dość przyjemna, grafika bardzo się poprawiła, jak ktoś grał\gra w starsze wersje to chyba wie. Jedynie ta część została zdubbingowana. Czasem gadają takie teksty że...
- O tak. Jeszcze Battlefield - Dobra i porządna strzelanina.
- Max Payne - Właśnie zaczynam grać. Lecz słyszałam że fajowa.

Tak, w Wormsy też grałam. Płytka mi się zarysowała. 
GTA IV - Mam zamiar instalować
Call Of Duty - Ghost ??

I to chyba tyle. Lista będzie dopełniana.

Ostatnio edytowany przez Rico (02 2014 10:59:59)

Offline

 

#6 29 2013 14:40:10

smoczek2

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Zarejestrowany: 27 2013
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ulubione gry

Ja lubię gry w stylu Run and Jump
Najbardziej lubię Mario, Donkey Konga (Pierwowzór Mario), Sonic, The Great Giana Sisters (W tym świetne The Great Giana Sisters : Project Giana/Twisted Dreams)

Lecz lubię też gry typu lekko RPG-owym takie jak Pokemon (Najbardziej Lubię Blue,Yellow,FireRed,Black,X)
Czasami gram w internetowe wersje Asteroids i Pong (Patrz : Atari)
Czasami gram też w Simsy z dodatkami

Ostatnio edytowany przez smoczek2 (29 2013 16:00:22)

Offline

 

#7 19 2014 21:30:06

Tima

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Zarejestrowany: 02 2014
Posty: 7
Punktów :   -1 
Skrót nicku: Timcia
Autor awatara: screen Disney preróbka: ja

Re: Ulubione gry

Moje ulubione gry to:
The Lion King- gra przygodowa o losach Simby :)
Champion Sheep Rally- gra wyścigowa o owcach i wychownym przez nie wilku o imieniu Wilku.
(Mogli dać lepsze iomona w grze CSR)


http://petimage.bunnyherolabs.com/adopt/petimage/bWM9bGlvbi5zd2YmY2xyPTB4ZmVlMzc4JmNuPW1oZWV0dSZhbj12aXRhbmkxMQ%3D%3D.png

Offline

 

#8 19 2014 18:51:27

 Darth Jula

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 20 2014
Posty: 26
Punktów :   
Skrót nicku: Jula, Darth, Lord Jula, Sith
Autor awatara: Ja

Re: Ulubione gry

To co ja lubię:
Star Wars The Old Republic- Gra online typu RPG, osadzona w uniwersum gwiezdnych wojen. Fabuła jest osadzona 2000 lat przed wydarzeniami z filmu ,,Gwiezdne Wojny Epizod I: Mroczne Widmo". Działa na komputerze;
Star Wars The Force unleashed( I, II)- Kolejne, Gwiezdno Wojenne gry. Akcja rozgrywa się pomiedzy ,,Zemstą Sithów" i ,,Nową Nadzieją". Gracz wciela się w postać Starkiller'a (Galena Mareka/Marka). Jest to gra akcji z elementami zręcznościowymi. Działa na na komputerze.;
Star Wars Revange Of The Sith- Gra stworzona na podstawie filmu o tym samym tytule. Gracz wciela się w postać Wybrańca Mocy, znanego powszechniej jako Anakin Skywalker. Gra tego samego gatunku co ,,The Force Unleashed".
Zakończenie gry jest zupełnie inne niż w filmie, bo Darth Vader nie zostaje okaleczony przez Obi-Wana Kenobiego, a zamiast tego, Sith zabija Mistrza Jedi, a póxnie także Darth'a Sidious'a.
Spore- Gra o ewolucji. Gracz przez fazy komórki i stwora kreuje własny gatunek, przez etapy plemienia i miasta tworzy cywilizację na planecie wybranej przed rozpoczeciem pierwszej fazy, aby wkońcu, w fazie kosmosu, utworzyć potężne imperium galaktyczne, a może nawet pokonać Groxów;
The Sims3 + Dodatki- No cóż... Symulator życia :)


"Wojna nikogo wielkim nie czyni"
                               
                                -Nieskładnie mówiący Wielki Mistrz Yoda

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels worldhotels-in.com