Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 27 2013 22:17:32

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Co aktualnie lubisz?

Czyli temat ogólny, gdzie można podyskutować w co się ostatnio 'wkręciło' i jak do tego doszło. Może jakaś gra lub serial? A może jesteś wierny tylko jednej rzeczy i nawet nie masz ochoty próbować czegoś innego?
Ja ostatnio uzależniłam się dość mocno od Doktora Who, co zresztą widać i słychać. Wkręciłam się w dość nietypowy sposób, bo przez kucyki (jest jeszcze druga wersja, zaczynająca się na wczesnym dzieciństwie i pierwszych kredkach). Na początku byłam sceptycznie nastawiona - ot, niskobudżetowy tasiemiec sci-fi. Przekonywałam się do oglądnięcia przez jakieś pół roku, jednak dopiero przez 'Doctor Whooves and assistant' oglądnęłam pierwszy odcinek. Wrażenia? Takie same jak po pierwszym spotkaniu z MLP. Czułam, że już nigdy z tego nie zrezygnuję.
Do tego czuję, że zaraz wciągnę się w TF2, ale to chyba raczej temat dla Maishy, nie dla mnie. c:



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#2 27 2013 22:45:01

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Co aktualnie lubisz?

Chayu jasnowidz.

Pierwsza moja faza na coś to była właśnie seria gier Ratchet&Clank. Do tej pory mam na to fazę, i coś czuję ze na bank do 2016r. nie minie. Kolejna faza to była na Transformers. Dalej lubię te filmu ale nie oglądam ich już codziennie. Jak dobrze pamiętam to jeszcze był HP, TRON, Avatar i chyba coś tam jeszcze.... A! Medievil. Tak jak Chayu. Teraz to oczywiście dalej mam fazę na kosmos ale jeszcze doszło Team Fortress. Shit. Juz mi się dzisiaj Spaj śnił. Boje się co będzie dzisiaj. Oby nie męski striptiz tak jak rok temu. ;_; Miałam tez fazę na SPORE. Jakoś teraz nie mam czasu grać w to. (Gracze w TF sami się nie pozabijają...)

Offline

 

#3 28 2013 19:24:13

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Co aktualnie lubisz?

Oglądałaś codziennie Transformersów?
Ja też kiedyś uwielbiałam ten film, jednak jakoś mi minęło zaraz przed wejściem do kin trójki. Niepotrzebnie tak przeciągają. Swoją drogą, przesadne przedłużanie filmów/książek/seriali zawsze mnie okropnie denerwuje, przynajmniej do czasu póki nie jest ciekawie. Na przykład taki Doktor House (który według mnie skończył się po prostu... bezsensownie) czy Zwiadowcy. Tak samo jak przez ten cały szum wokół Igrzysk Śmierci strasznie znielubiłam tę książkę.
HP za to kocham dalej, dziś sobie nawet obejrzałam znów czwartą część (bo Tennant c: ). Oczywiście, nie jest to moja ulubiona seria, jednak nie wyobrażam sobie, żeby nagle zniknęła z mojego życia. c:



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#4 18 2013 20:43:37

Madame Carotte

http://i48.tinypic.com/2j1tvzl.png

Stały bywalec

Zarejestrowany: 02 2012
Posty: 284
Punktów :   

Re: Co aktualnie lubisz?

Mnie aktualnie 'bierze' Szwecja, szwedzki język i słuchanie szwedzkich stacji radiowych


Oberkaj Tfu! rczość Madame Carotte :3. Merci <3

Dlaczego uważasz, że masz pecha? Nie sądzę. Z resztą, w naturze rachunek zawsze wychodzi na zero, więc jeśli uważasz się za pechowca, to jednocześnie jesteś szczęciarzem, tylko może tego nie zauważasz.

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/