Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 30 2013 22:25:42

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Jak Wam minęły wakacje?

Co robiliście przez ten wolny czas? Wyjechaliście gdzieś? A może spotkaliście się z kimś, kogo dawno nie widzieliście? Opowiedzcie tutaj, jak Wam minął ten czas i czy chcecie wrócić do szkoły!

Na zachętę, napiszę ja:
W Wakacje byłam na 10 dni w małej miejscowości niedaleko Trójmiasta - Krynicy Morskiej, która (jak nazwa wskazuje) znajduje się nad morzem. Było.. Nawet fajnie, bo przyjeżdżam tu od 6 lat pod rząd. 8D Mam tu przyjaciół, a pogoda dopisywała! Opaliłam się i wykąpałam w morzu, że wystarczy mi do następnych wakacji.
Byłam także w Augustowie, ale na obozie. Nawet mi się podobało, ale treningi były ciężkie. ._. Mieszkałam dosłownie kilka kroków nad jeziorem Necko, w którym woda była całkiem fajna. Pływałam na kajakach,  miałam triatlon, byłam na nartach wodnych, jeździłam na rowerze w lesie.. Dużo by opowiadać.

Ale dość o sobie! Teraz Wasza kolej!


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#2 31 2013 09:45:37

Shemore

Tristis est anima mea usque ad mortem

Zarejestrowany: 15 2012
Posty: 862
Punktów :   
Skrót nicku: Set, Shem, Shemcia.
Autor awatara: Alone-Immortal.

Re: Jak Wam minęły wakacje?

Ja na samym początku wakacji byłam na ok. półtora tygodnia w Dźwirzynie koło Kołobrzegu na obozie karate. Było nawet fajnie, ale 3, góra 4 godziny ciężkich treningów z nowymi wychowawami + bieg do plaży to zapłata za cudną plażę, wodę w morzu, lody i zabawę <3. Pod koniec obozu był egzamin, a nastęonie turniej. Egzamin zdałam na pas zielony, a na turnieju zdobyłam brązowy medal w kategorii MMA dziewcząt. Nie chce mi się zbytnio więcej rzeczy opowiadać, spotkałam też tam dawno nie widzianych znajomych. Poza tym to wpatrywałam się tylko w komputer, nudziłam się. I musiałam się uczyć Angielskiego. ;_____;

Offline

 

#3 31 2013 15:34:35

 Rico

http://i50.tinypic.com/5wzaps.png

Zaawansowany

46602757
Skąd: Ponyville/Canterlot
Zarejestrowany: 18 2012
Posty: 481
Punktów :   
Skrót nicku: Rit
Autor awatara: -Rita-Ja
WWW

Re: Jak Wam minęły wakacje?

W tym roku u mnie wakacje były nie urodzajne

Ale:
Byłam 2 razy w Szczawnicy. Za pierwszym razem jeździłam z tatą na rowerach. 2 godziny. Od Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru. ^^
Raz w Zakopanym byłam. Ale tak sobie.

A przez resztę dni chodziłam z tatą na ryby. Ale jedynie maluchy brały.
OK. 2 duże sztuki się złapały...

A co u was ?

Offline

 

#4 31 2013 20:04:32

Moto

Gość

Re: Jak Wam minęły wakacje?

Jak dla mnie to OK. Kręcę właśnie pewną parodię (tym razem kamerką). Świetnie idzie. Mam kostiumy. Wszystko idzie wspaniale!

 

#5 01 2013 15:07:09

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Jak Wam minęły wakacje?

Moto, to jest wątek o wakacjach, o tym co robiłaś, a nie o tym, co teraz robisz.
Shemore i Rico - zazdroszczę Wam. Chciałabym wyjechać tam, gdzie byliście Wy. ^^
Wracając do tematu.. Kto następny opowie nam o wakacjach i czy chce wracać do szkoły?


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Mysłowice San Carlos de Bariloche