Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 18 2013 18:34:22

 Karinda

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 1250
Punktów :   
Skrót nicku: Kar, Kari
Autor awatara: Chay

Jak zostaliście Brony/Pegasis?

Jak w tytule, a powinniśmy się tego dowiedzieć.
Ja zostałam Pegasis tak:
Jeszcze w 2012 to było. Grałam już poranną porcję siedzenia na komputerze. Nie wiedziałam, co robić. Mama mi właczyła telewizor i pozwoliła coś pooglądać. Wszędzie były albo głupie seriale albo dziwne bajki. Nagle na Minimini +(Ale wtedy plusika nie było) pojawiło się MLP:FiM z odcinkiem ''Sezon na Jabłka''. Oglądnęłam, bo uważałam, że to było mało głupie. Po skończeniu odcinka ciągle w moim sercu zostawało zdanie ''Przyjaźń to Magia''. Wkrótce się przełamałam i w wieczornej dawce internetu oglądnęłam cały sezon 1. Sezon 2 oglądnęłam następnego dnia z napisami. I tak zostałam wierną Pegasister.
W szkole zdobyłam jedną Pegasis (Taka, jak normalne, tylko niedoinformowana) i Broniego (Dobra, szczerze powiem, lubi ten serial. Ale nic nie wie o naszych tytułach, postaciach z tła i sezonie 3! ). Cóż, nie zawsze mam wiele tematów do obgadania (szczególnie z tym Bronym!), ale coś to coś.


You know it all
You’re my best friend
The morning will come again
No darkness, no season is eternal


~200615

Offline

 

#2 18 2013 21:18:05

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Jak zostaliście Brony/Pegasis?

Ja na początku byłam haterem, ale w końcu się zmusiłam i oglądnełam 1 odcinek. Nagle dostałam chęci oglądniecia kolejnego odcinka i tak do 2-giego sezonu. Potem tak nagle w środku wesoło się mi zrobiło, bardziej zaczęłam doceniać swoich przyjaciół, bardziej ich szanować. Dokładnie jak powiedziała Kari, w sercu też mi zaszyło się zdanie ,,friendship is magic". Zaczęłam regularnie oglądać nowe odcinki, i przekonałam swoją koleżankę do oglądania kucyków, choć najpierw się wkurzyła jak się dowiedziała że to oglądam. No ale jak sama obejrzała (bo ją przekonałam) to już żałuje że tak mówiła.

Offline

 

#3 18 2013 22:06:26

Madame Carotte

http://i48.tinypic.com/2j1tvzl.png

Stały bywalec

Zarejestrowany: 02 2012
Posty: 284
Punktów :   

Re: Jak zostaliście Brony/Pegasis?

A ze mną było tak, że któregoś dnia, będąc u Nala spytałam się go czy nie obejrzelibyśmy Poniaczy, ot dla zgrywu i żeby zobaczyć co to w ogóle jest i czy da się tym jarać . No i obejrzeliśmy prawię połowę pierwszego sezonu. Na początku nastawiliśmy się na hejt i w zasadzie dopiero gdzieś przy 4-5 odcinku stwierdziliśmy, że kuce są nawet zabawne. That's all Folks!


Oberkaj Tfu! rczość Madame Carotte :3. Merci <3

Dlaczego uważasz, że masz pecha? Nie sądzę. Z resztą, w naturze rachunek zawsze wychodzi na zero, więc jeśli uważasz się za pechowca, to jednocześnie jesteś szczęciarzem, tylko może tego nie zauważasz.

Offline

 

#4 09 2013 18:42:52

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Jak zostaliście Brony/Pegasis?

Cóż, u mnie było tak, że to siostra mnie wciągnęła. Jak? Oglądała MLP na komputerze stojącym obok, więc czy chciałam, czy nie chciałam, patrzyłam kątem oka. Po około 5 odcinkach usiadłam koło niej i oglądałyśmy razem. Później przeleciałąm wszystkie odcinki na moim laptopie i tak oto jestem Pegasis. Krótka historia, choć sięga wakacji.

Offline

 

#5 02 2014 11:09:11

 Rico

http://i50.tinypic.com/5wzaps.png

Zaawansowany

46602757
Skąd: Ponyville/Canterlot
Zarejestrowany: 18 2012
Posty: 481
Punktów :   
Skrót nicku: Rit
Autor awatara: -Rita-Ja
WWW

Re: Jak zostaliście Brony/Pegasis?

To, może i ja napiszę swoją historię.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu xd
2012 Wakacje Szukałam fajnych blogów. I w jednym z tych blogów, w poście był oto ten filmik


Przyznam. Twilight <oczywiście wtedy nie wiedziałam jak ma na imię> nie przypadł mi do gustu, no niestety.
Potem szperałam po necie. Pierwszym odcinkiem był ,,Ślub w Canterlocie. Część II''
Następnie wujek Google grafika filmiki.
Potem pod koniec 2012 grudzień, zaczęłam rysować kuce.
W wtedy wymyśliłam moi Oc
Przeglądanie DA, oraz FanFic Pierwszy był Cupcakes a kolejnym Rainbow Factory. Nie można zapomnieć o straaasznie przynudzającym, <a przynajmniej mnie> FF Sweet Apple Massacre <lecz czytać nie radzę>
Koleinie parodie. Lecz.... nie przypadły mi do gustu.
Troszkę wcześniej polubiłam kilka ship'ów a wiem, że wielka ilość fandomu ich nie lubi.
Lecz każdy, ma inny gust. Jedni kochają Twilight S. A nie lubią Rainbow.
A co do ship'ów
-SoarinDash
-Derpy x Doctor

I finał teraz jestem tu z wami, i to piszę.

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Accommodatie RĂ­o Ceballos