Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 02 2012 16:03:59

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Fineasz i Ferb

Jeden z najnowszych seriali Disney'a, emitowany na programie Disney Channel.

Offline

 

#2 24 2013 18:01:28

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Fineasz i Ferb

Niezbyt podoba mi się ten serial. W każdym odcinku wałkują to samo. Na początku każdego odcinka ,,Hej Ferb, co dziś robimy?" czy coś w tym stylu, potem przychodzi ta wypucowana Phinabella, i się pyta o to samo, siostrunia zabujana w szkolnym pięknisiu próbuje ich przyłapać i za każdym razem jej się nie udaje bo dziobak-agent próbując powstrzymać niemieckiego dziwaka Dundercośtam zawsze musi zniszczyć dowody a mamusia mówi ze Fretka ma bujną wyobraźnie. Bo prostu można rzygać jak w każdym odcinku nawijają o tym samym, i jeszcze piosenki są lipne.

Offline

 

#3 05 2013 20:22:02

Madame Carotte

http://i48.tinypic.com/2j1tvzl.png

Stały bywalec

Zarejestrowany: 02 2012
Posty: 284
Punktów :   

Re: Fineasz i Ferb

Mi się FF podoba. Głównie ze względu na postać Pepe i Dundersztyca. A schematyczność- z jednej strony, faktycznie, przytłacza, ale za to z drugiej strony może śmieszyć.


Oberkaj Tfu! rczość Madame Carotte :3. Merci <3

Dlaczego uważasz, że masz pecha? Nie sądzę. Z resztą, w naturze rachunek zawsze wychodzi na zero, więc jeśli uważasz się za pechowca, to jednocześnie jesteś szczęciarzem, tylko może tego nie zauważasz.

Offline

 

#4 05 2013 20:39:40

Moto

Gość

Re: Fineasz i Ferb

Maisha napisał:

Niezbyt podoba mi się ten serial. W każdym odcinku wałkują to samo. Na początku każdego odcinka ,,Hej Ferb, co dziś robimy?" czy coś w tym stylu, potem przychodzi ta wypucowana Phinabella, i się pyta o to samo, siostrunia zabujana w szkolnym pięknisiu próbuje ich przyłapać i za każdym razem jej się nie udaje bo dziobak-agent próbując powstrzymać niemieckiego dziwaka Dundercośtam zawsze musi zniszczyć dowody a mamusia mówi ze Fretka ma bujną wyobraźnie. Bo prostu można rzygać jak w każdym odcinku nawijają o tym samym, i jeszcze piosenki są lipne.

To mnie właśnie rozbawiło. Często ktoś z klasy mówi np. "Zamieszkam w dębowym lesie i zmienię imię na Wiesiek". A ja na to :
- Ty to oglądasz?!
- Niee...
A potem wybucham śmiechem i krzyczę że ta osoba ogląda ten serial.

 

#5 05 2013 20:51:55

Madame Carotte

http://i48.tinypic.com/2j1tvzl.png

Stały bywalec

Zarejestrowany: 02 2012
Posty: 284
Punktów :   

Re: Fineasz i Ferb

Trzeba przyznać, że teksty w FF są niezłe. Sama długi czas miałam na nie fazę.


Oberkaj Tfu! rczość Madame Carotte :3. Merci <3

Dlaczego uważasz, że masz pecha? Nie sądzę. Z resztą, w naturze rachunek zawsze wychodzi na zero, więc jeśli uważasz się za pechowca, to jednocześnie jesteś szczęciarzem, tylko może tego nie zauważasz.

Offline

 

#6 10 2013 20:29:27

Moto

Gość

Re: Fineasz i Ferb

Może... Ale uważam że Maisha ma rację. W każdym odcinku wałkują to samo i to jest wnerwiające...

 

#7 30 2013 09:15:51

 Kociusiek

qb2av8e4nk4

44092200
Call me!
Skąd: ten pomysł?
Zarejestrowany: 01 2012
Posty: 330
Punktów :   
Skrót nicku: Kocik.
Autor awatara: suika
WWW

Re: Fineasz i Ferb

Moto napisał:

To mnie właśnie rozbawiło. Często ktoś z klasy mówi np. "Zamieszkam w dębowym lesie i zmienię imię na Wiesiek". A ja na to :
- Ty to oglądasz?!
- Niee...
A potem wybucham śmiechem i krzyczę że ta osoba ogląda ten serial.

ODKOPUJĘ. Szkoda, by kolejny taki temat się zmarnował.

Moto? Niestety nie rozumiem co w tym takiego śmiesznego. Każdy ogląda co mu się podoba. Jedni MLP, drudzy jakieś wojenne, a inni seriale. Moim zdaniem ten post był bezsensowny...

Wracając do tematu:
Kiedyś miałam fazę - jak Karotka na ten serial, ale potem zaczął mi się wydawać bezsensowny... Historia w kółko 'taka sama'...


Goście


Ten kolorek ukaże się w Twoim poście.


Polecam słownik.



"Przykro mi z powodu twoich rodziców, oni wydają się być złymi ludźmi. Twój tatuś wydaje się być kretynem. Sądzę, że twoja mama nie wie, jaki prezent dostała, kiedy się urodziłeś. Przykro mi z powodu twojego życia, było dosyć szorstkie. Pochylając się w tył, nigdy nie wystarczająco - Biedactwo, musi być do dupy być tobą i wiem, że to nie twoja wina, nigdy nie była, prawda? Wiem, to jest jak zatrzymanie się na całą noc pielęgnując rany. To zabiera więcej niż mam, zawsze przegrywam kłótnie z przeszłością... Och, ty nie wiesz? To nie jest sposób na życie... Wiem, że to jest jak zatrzymanie się na całą noc pielęgnując rany. Rozumiem, daj mi trochę uznania. Pamiętam kiedy byłem żałosny. Noszę moją bliznę w rękawie by cały świat widziała. To co oni zrobili mi cicho, leżałem na grubym współczuciu. Prawdopodobnie masz prawo czuć się, tak jak się czujesz. Byłeś maltretowany i zostałeś okradziony z dzieciństwa, którego potrzebowałeś i teraz nigdy ci się nie uda, bo jesteś przekonany o swojej porażce. Jeśli masz obsesję na punkcie swojej przeszłości, jestes skazany na powtarzanie tego i wiem, że to nie twoja wina, nigdy nie była, prawda? "


Icon For Hire - Sorry About You Parents



Spadam z góry,
Spadam w dół.
Świat taki ponury,
jakby wyciągnięty spod kół.

http://oi62.tinypic.com/2yoc1g5.jpg

dA KocikPhotography

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Malton przewozy pracownicze w warszawie